Site kullanım şartları

 

Değerli Ziyaretçimiz,

 

Lütfen www.yenen.com  sitesinin kullanım şartlarını dikkatlice okuyun. Bu Web Sitesini kullanarak aşağıdaki "Site Kullanım Şartları"nı kabul ettiğinizi beyan ediyorsunuz. İleride söz konusu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden www.yenen.com

Web Sitesinin veya bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, www.yenen.com 'un yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların ve Yenen Mühendislik Müşavirlik San. Ve Tic. Ltd. Şti.'nin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

 

Bu Web Sitesinde yer alan metin, yazılım, video görüntüleri, grafikler, Domain adları, URL'ler reklamlar, ticari olarak üretilen bilgiler ve Web Sitesi içinde yer alan diğer malzemeler (Web Sitesi İçeriği)online ya da online olmayan hiçbir yöntem ile kopyalanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, "upload" ya da download" edilemez, yayınlanamaz.

 

Web Sitesinde yer alan her türlü haber, bilgi, istatistiki şekil ve değer, güvenilirliği genel teamüller çerçevesinde kabul edilen kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri hiçbir şekilde www.yenen.com  tarafından garanti edilmemektedir.

 

Web Sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı talebinizden www.yenen.com'un hiçbir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

 

Diğer Web Sitelerine Linkler

Promosyon, kampanya, reklam, ürün tanıtımı, haber ya da tartışma forumunda yer alan herhangi bir harici linke tıklanması halinde:

 

  • Web Sitesini terk etmiş olacaksınız.

  • Tıklanma sonucu gidilen web sitesi üzerinde www.yenen.com  herhangi bir yetki ve denetime sahip değildir.

  • www.yenen.com  diğer Web Sitelerinin verebileceği hiçbir zarardan sorumlu tutulamaz.

 

Kullanım Şartlarındaki Değişiklikler

www.yenen.com , bu metin içindeki her türlü bilgiyi dilediği zaman ve önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Bu belge içeriğinde yapılacak değişiklikler ana sayfada yer alan "Kullanım Koşulları" linkinden hemen sonra yeralacak olan "!" (mavi ünlem) işareti ile bildirilecektir. Bu siteyi kullanarak bu "Gizlilik Güvencesi"nde yapılacak her türlü düzenleme ve değişikliği kabul etmiş sayılıyorsunuz. Bu metinde yer alan yasal sorumlulukları kabul etmediğinizi belirtiyorsanız bu Web Sitesini kullanmayın.

 

Yasal Sorumluluk

Web Sitesi'ne girmeden önce yukarıdaki "Site Kullanım Şartları" yazısını okumuş olduğunuz kabul edilmektedir. Bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve/veya talep olduğu takdirde, bu web sayfasında yazılı bulunan bu ibarelerin ve www.yenen.com'a ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak İstanbul Mahkemeleri ve İcra ve İflas Dairelerinin yetkisine sunulacağı, www.yenen.com tarafından beyan ve bu Web Sitesi'ne giren kişi ve/veya kişiler, kuruluş ve/veya kuruluşlar tarafındankabul ve taahhüt edilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Önceki sayfa

Anasayfa

Dil

Tarihçe

Bildiriler

İletişim

Site kullanım şartları

© 2005 Yenen Mühendislik. Tüm hakları saklıdır.